Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26 27
Rekonstrukce komunikace horní části ulice Sadová
28 29 30 1
Výsledky voleb do Senátu Parlamentu ČR, II. kolo
2
3
Moštování ovoce
4
Beseda se spisovatelkou Lucií Hlavinkovou - knihovna
Moštování ovoce
5
Moštování ovoce
Paní Krbečková
6
Moštování ovoce
7 8 9
Pohádkový les
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
Zahradník Ševčík
23
24
Obnova katastrálního operátu novým mapováním - pozvánka na úvodní setkání
25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a služby > TJ Ostrov u Macochy > Rozpis zápasů - přípravka starší

Rozpis zápasů - přípravka starší

 

             
Přípravka starší PODZIM 2022
Poř. Termín  Účastníci Hřiště Začátek
kolo den datum domácí hosté   hod.
1 Sobota 27.8. Boskovice A Ostr/Vil Boskovice 13:30
1 Sobota 27.8. Boskovice B Ostr/Lip Boskovice 13:30
1 Sobota 27.8. Boskovice A Ostr/Lip Boskovice 14:45
1 Sobota 27.8. Boskovice B Ostr/Vil Boskovice 14:45
2 Pátek 2.9. Ostr/Vil FSA Kras A Ostrov 17:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Lip FSA Kras B Ostrov 17:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Lip FSA Kras A Ostrov 18:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Vil FSA Kras B Ostrov 18:00
3 Neděle 11.9. Letovice A Ostr/Vil Letovice 09:30
3 Neděle 11.9. Letovice B Ostr/Lip Letovice 09:30
3 Neděle 11.9. Letovice A Ostr/Lip Letovice 10:30
3 Neděle 11.9. Letovice B Ostr/Vil Letovice 10:30
4 Úterý 13.9. Ostr/Vil Ostr/Lip Ostrov 17:00
5 Sobota 17.9. Vavřinec Ostr/Vil Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Černá Hora Ostr/Lip Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Vavřinec Ostr/Lip Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Černá Hora Ostr/Vil Černá Hora 10:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Vil Olomučany A Ostrov 17:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Lip Olomučany B Ostrov 17:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Lip Olomučany A Ostrov 18:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Vil Olomučany B Ostrov 18:00
7 Středa 28.9. Cetkovice Ostr/Vil Cetkovice 10:00
7 Středa 28.9. Knínice Ostr/Lip Cetkovice 10:00
7 Středa 28.9. Cetkovice Ostr/Lip Cetkovice 11:15
7 Středa 28.9. Knínice Ostr/Vil Cetkovice 11:15
8 Pátek 30.9. Ostr/Vil Blansko Ostrov 17:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Lip Bukovinka C Ostrov 17:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Lip Blansko Ostrov 18:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Vil Bukovinka C Ostrov 18:00
9 Neděle 9.10. RDR A Ostr/Vil Doubravice 09:30
9 Neděle 9.10. RDR B Ostr/Lip Doubravice 09:30
9 Neděle 9.10. RDR A Ostr/Lip Doubravice 10:30
9 Neděle 9.10. RDR B Ostr/Vil Doubravice 10:30
10 Pátek 14.10. Ostr/Vil RDR C Ostrov 16:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Lip RDR D Ostrov 16:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Lip RDR C Ostrov 17:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Vil RDR D Ostrov 17:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl A Ostr/Vil Šošůvka 16:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl B Ostr/Lip Šošůvka 16:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl A Ostr/Lip Šošůvka 17:15
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl B Ostr/Vil Šošůvka 17:15
12 Pátek 28.10. Ostr/Vil Žijeme hrou A Ostrov 14:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Lip Žijeme hrou B Ostrov 14:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Lip Žijeme hrou A Ostrov 15:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Vil Žijeme hrou B Ostrov 15:00