Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
1 2 3
Jóga v denním životě
4
Jóga v denním životě
5
Jóga v denním životě
6
Jóga v denním životě
7
Jóga v denním životě
8
Jóga v denním životě
9
Jóga v denním životě
10
Jóga v denním životě
11
Jóga v denním životě
12
Jóga v denním životě
13
Jóga v denním životě
14
Jóga v denním životě
15
Jóga v denním životě
16
Jóga v denním životě
Knihovna
17
Jóga v denním životě
Knihovna
18
Jóga v denním životě
OSTROVSKÉ HODY
Knihovna
19
Jóga v denním životě
OSTROVSKÉ HODY
Knihovna
20
Jóga v denním životě
OSTROVSKÉ HODY
Knihovna
21
Jóga v denním životě
OSTROVSKÉ HODY
Knihovna
22
Jóga v denním životě
Knihovna
23
Jóga v denním životě
Knihovna
24
Jóga v denním životě
Knihovna
25
Jóga v denním životě
Knihovna
26
Jóga v denním životě
Knihovna
27
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Jóga v denním životě
Knihovna
28
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Jóga v denním životě
Knihovna
29
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Jóga v denním životě
Knihovna
30
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Jóga v denním životě
Knihovna
31
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Jóga v denním životě
Knihovna
1
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Knihovna
2
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Knihovna
Rockový koncert - zámecký park Křtiny
3
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Knihovna
4
Dům přírody Moravský kras - Skrytá krása kamenů
Knihovna
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a služby > TJ Ostrov u Macochy > Rozpis zápasů - přípravka mladší

Rozpis zápasů - přípravka mladší

 

Přípravka mladší PODZIM 2022
Poř. Termín  Účastníci Hřiště Začátek
kolo den datum domácí hosté   hod.
1 Pátek 2.9. Blansko B Ostr/Vil Mlýnská 17:00
1 Pátek 2.9. Blansko A Ostr/Vil Mlýnská 18:00
2 Pátek 9.9. Ostr/Vil Boskovice A Lipovec 17:00
2 Pátek 9.9. Ostr/Vil Boskovice B Lipovec 18:00
3 Úterý 13.9. FSA Kras A Ostr/Vil Kotvrdovice 16:30
3 Úterý 13.9. FSA Kras B Ostr/Vil Kotvrdovice 17:30
4 Pátek 16.9. Ostr/Vil Letovice B Ostrov 17:00
4 Pátek 16.9. Ostr/Vil Letovice A Ostrov 18:00
5 Neděle 25.9. Drnovice Ostr/Vil Knínice 10:00
5 Neděle 25.9. Knínice Ostr/Vil Knínice 11:00
7 Pátek 30.9. Ostr/Vil Adamov Lipovec 17:00
7 Pátek 30.9. Ostr/Vil Olomučany Lipovec 18:00
8 Pátek 7.10. Bukovinka Ostr/Vil Bukovinka 17:00
8 Pátek 7.10. Lipovec Ostr/Vil Bukovinka 18:00
9 Sobota 15.10. Ostr/Vil RDR Akademie A Ostrov 10:00
9 Sobota 15.10. Ostr/Vil RDR Akademie B Ostrov 11:00
10 Středa 19.10. RDR Akademie C Ostr/Vil Doubravice 16:30
10 Středa 19.10. RDR Akademie D Ostr/Vil Doubravice 17:30
11 Středa 26.10. Ostr/Vil RDR Akademie E Lipovec 15:30
11 Středa 26.10. Ostr/Vil RDR Akademie F Lipovec 16:30