Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
MUDr. Roth oznamuje
31
Ordinační doba na zubním oddělení od 1.1.2023
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
Mlékárna Otinoves hledá pracovníky.
MUDr. Roth oznamuje
1
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
MUDr. Roth oznamuje
2
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
MUDr. Roth oznamuje
3
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
3.2.2023 nepoteče voda
Drůbežárna Prace
4
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
Prodej brambor a zeleniny
5
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
6
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
7
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
8
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
Revize, kontroly a čištění komínů
9
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
10
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
11
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
12
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
13
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
14
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
15
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
16
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
17
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
18
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
19
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
20
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
21
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
22
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
23
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
24
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
25
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Výsledky voleb prezidenta ČR v Ostrově u Macochy, II. kolo
26
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
27
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
28
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
1
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
2
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
3
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
4
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
5
Poplatky za odpad a za psa rok 2023
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a služby > TJ Ostrov u Macochy > Rozpis zápasů - přípravka mladší

Rozpis zápasů - přípravka mladší

 

Přípravka mladší PODZIM 2022
Poř. Termín  Účastníci Hřiště Začátek
kolo den datum domácí hosté   hod.
1 Pátek 2.9. Blansko B Ostr/Vil Mlýnská 17:00
1 Pátek 2.9. Blansko A Ostr/Vil Mlýnská 18:00
2 Pátek 9.9. Ostr/Vil Boskovice A Lipovec 17:00
2 Pátek 9.9. Ostr/Vil Boskovice B Lipovec 18:00
3 Úterý 13.9. FSA Kras A Ostr/Vil Kotvrdovice 16:30
3 Úterý 13.9. FSA Kras B Ostr/Vil Kotvrdovice 17:30
4 Pátek 16.9. Ostr/Vil Letovice B Ostrov 17:00
4 Pátek 16.9. Ostr/Vil Letovice A Ostrov 18:00
5 Neděle 25.9. Drnovice Ostr/Vil Knínice 10:00
5 Neděle 25.9. Knínice Ostr/Vil Knínice 11:00
7 Pátek 30.9. Ostr/Vil Adamov Lipovec 17:00
7 Pátek 30.9. Ostr/Vil Olomučany Lipovec 18:00
8 Pátek 7.10. Bukovinka Ostr/Vil Bukovinka 17:00
8 Pátek 7.10. Lipovec Ostr/Vil Bukovinka 18:00
9 Sobota 15.10. Ostr/Vil RDR Akademie A Ostrov 10:00
9 Sobota 15.10. Ostr/Vil RDR Akademie B Ostrov 11:00
10 Středa 19.10. RDR Akademie C Ostr/Vil Doubravice 16:30
10 Středa 19.10. RDR Akademie D Ostr/Vil Doubravice 17:30
11 Středa 26.10. Ostr/Vil RDR Akademie E Lipovec 15:30
11 Středa 26.10. Ostr/Vil RDR Akademie F Lipovec 16:30