Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Kompostéry zdarma
Kompostéry zdarma
31
Projekt na podporu čtenářství - Za Knižníčkem do knihovny
Kompostéry zdarma
Projekt na podporu čtenářství - Za Knižníčkem do knihovny
1
Kompostéry zdarma
2
Kompostéry zdarma
3
Kompostéry zdarma
4
Kompostéry zdarma
5
Kompostéry zdarma
6
Kompostéry zdarma
7
Kompostéry zdarma
8
Kompostéry zdarma
9
Kompostéry zdarma
10
Kompostéry zdarma
11
Kompostéry zdarma
12
Kompostéry zdarma
13
Kompostéry zdarma
14
Kompostéry zdarma
15
Kompostéry zdarma
16
Kompostéry zdarma
17
Kompostéry zdarma
18
Kompostéry zdarma
19
Kompostéry zdarma
20
Kompostéry zdarma
21
Kompostéry zdarma
22
Kompostéry zdarma
23
Kompostéry zdarma
24
Kompostéry zdarma
25
Kompostéry zdarma
26
Kompostéry zdarma
27
Kompostéry zdarma
28
Kompostéry zdarma
29
Kompostéry zdarma
30
Kompostéry zdarma
1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Organizace a služby > TJ Ostrov u Macochy > Rozpis zápasů - přípravka starší

Rozpis zápasů - přípravka starší

 

             
Přípravka starší PODZIM 2022
Poř. Termín  Účastníci Hřiště Začátek
kolo den datum domácí hosté   hod.
1 Sobota 27.8. Boskovice A Ostr/Vil Boskovice 13:30
1 Sobota 27.8. Boskovice B Ostr/Lip Boskovice 13:30
1 Sobota 27.8. Boskovice A Ostr/Lip Boskovice 14:45
1 Sobota 27.8. Boskovice B Ostr/Vil Boskovice 14:45
2 Pátek 2.9. Ostr/Vil FSA Kras A Ostrov 17:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Lip FSA Kras B Ostrov 17:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Lip FSA Kras A Ostrov 18:00
2 Pátek 2.9. Ostr/Vil FSA Kras B Ostrov 18:00
3 Neděle 11.9. Letovice A Ostr/Vil Letovice 09:30
3 Neděle 11.9. Letovice B Ostr/Lip Letovice 09:30
3 Neděle 11.9. Letovice A Ostr/Lip Letovice 10:30
3 Neděle 11.9. Letovice B Ostr/Vil Letovice 10:30
4 Úterý 13.9. Ostr/Vil Ostr/Lip Ostrov 17:00
5 Sobota 17.9. Vavřinec Ostr/Vil Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Černá Hora Ostr/Lip Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Vavřinec Ostr/Lip Černá Hora 10:00
5 Sobota 17.9. Černá Hora Ostr/Vil Černá Hora 10:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Vil Olomučany A Ostrov 17:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Lip Olomučany B Ostrov 17:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Lip Olomučany A Ostrov 18:00
6 Pátek 23.9. Ostr/Vil Olomučany B Ostrov 18:00
7 Středa 28.9. Cetkovice Ostr/Vil Cetkovice 10:00
7 Středa 28.9. Knínice Ostr/Lip Cetkovice 10:00
7 Středa 28.9. Cetkovice Ostr/Lip Cetkovice 11:15
7 Středa 28.9. Knínice Ostr/Vil Cetkovice 11:15
8 Pátek 30.9. Ostr/Vil Blansko Ostrov 17:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Lip Bukovinka C Ostrov 17:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Lip Blansko Ostrov 18:00
8 Pátek 30.9. Ostr/Vil Bukovinka C Ostrov 18:00
9 Neděle 9.10. RDR A Ostr/Vil Doubravice 09:30
9 Neděle 9.10. RDR B Ostr/Lip Doubravice 09:30
9 Neděle 9.10. RDR A Ostr/Lip Doubravice 10:30
9 Neděle 9.10. RDR B Ostr/Vil Doubravice 10:30
10 Pátek 14.10. Ostr/Vil RDR C Ostrov 16:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Lip RDR D Ostrov 16:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Lip RDR C Ostrov 17:00
10 Pátek 14.10. Ostr/Vil RDR D Ostrov 17:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl A Ostr/Vil Šošůvka 16:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl B Ostr/Lip Šošůvka 16:00
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl A Ostr/Lip Šošůvka 17:15
11 Pátek 21.10. Vys/Šoš/Sl B Ostr/Vil Šošůvka 17:15
12 Pátek 28.10. Ostr/Vil Žijeme hrou A Ostrov 14:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Lip Žijeme hrou B Ostrov 14:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Lip Žijeme hrou A Ostrov 15:00
12 Pátek 28.10. Ostr/Vil Žijeme hrou B Ostrov 15:00